Fram-Equipment - це професійна українська команда людей, які є експертами в спортивному туризмі та альпінізмі. За спиною як у лідерів, так і співробітників величезна кількість знакових для України сходжень та походів-експедицій. 

 

Анастасія Волкова

Засновниця компанії 

Зона відповідальності в компанії: продажі за межами України, фінанси, стратегічний маркетинг, продукт. 

Перші продукти компанії були спроектовані та вироблені саме Анастасією. 

 

Майстриня спорту зі спортивного туризму, альпіністка. Учасниця більше десятка експедицій зі сходженнями на вершини вище 7 тис.м., в тому числі по некласичних маршрутах. Перша в Україні жінка-організаторка експедиції зі сходженням на 7тис.м., керівниця першопроходжень в Гімалаях, Памірі, Гіндукуші. Багатократна чемпіонка України. Тренерка турклубу Глобус (Київ, Україна), інструкторка спортивного туризму, організаторка змагань. 

 

Олексій Келін

Співзасновник компанії

 

СЕО

Операційне керівництво, кадри, розробка продуктів, партнерські відносини, розвиток.

 

Майстер спорту зі спортивного туризму, альпініст, організатор спортивних експедицій в горах Паміру, Гімалаїв, Алаю. Багатократний чемпіон України. Організатор походів зі сходженнями на вершини 7тис.м. та першопроходженнями. Тренер турклубу Глобус (Київ, Україна), організатор навчання, організатор змагань. 

 

Михайло Фомін

Партнер

 

Амбасадор бренду, розробка продуктів для альпінізму. 

 

Майстер спорту з Альпінізму. Володар премії Золотой льодоруб за сходження на Талунг в 2015р. Володар спеціальної премії Золотий льодоруб 2022 за сходження на Аннапурну ІІІ. Багатократний чемпіон України з альпінізму. Організатор альпіністських експедицій на найскладніші маршрути в альпійському стилі. Сходжувач на Броуд-пік і вершини вище 7тис.м. в Гімалаях по нових маршрутах.

 

 

Олександр Павлов

Партнер

 

Розробка та тестування продуктів, брендування продуктів для команд. 

 

Майстер спорту зі спортивного туризму, альпініст, гірський гід. Організатор та учасник спортивних експедицій в горах Тянь-Шаню, Паміру. Тренер, організатор навчання турклубу Романтик (Одеса, Україна). Трекінг-гід в південній Америці, Азії. Сходжувач на Манаслу та першопроходець маршрутів на вершини 6тис.м. Військовослужбовець ЗСУ. 

 

 

 

Олексій Алексеєнко

Партнер, керівник комерційного напрямку

 

Взаємовідносини з клієнтами, продажі b2b, партнерські відносини, розвиток.

 

Альпініст, спортивний турист, керівник власної компанії VIRASTAR, багатодітний батько,спортсмен, тренер. Організатор походів. Учасник сходжень на Монблан, Казбек та багато інших.

 

 

 

Анна Гаркушина

Керівниця виробництва, партнерка

Керівництво виробничим цехом, спілкування з підрядниками, закупка матеріалів, виробництво під замовлення, розробка продуктів.

 

Спортивна туристка, тренерка та організаторка в турклубі Глобус (Київ, Україна). Учасниця та організаторка походів. Організаторка туристичного табору Глобус в Карпатах.

 

 

 

 

Олександра Галілейська

Менеджерка з продажу

 

Роздрібні продажі, гуртові продажі в Україні, логістика до клієнта. 

 

Майстриня спорту зі спортивного туризму, альпіністка. Організаторка та учасниця походів в горах Тянь-Шаню, Паміру, Кавказу. Організаторка змагань.

 

 

 

Дар'я Красінько

Менеджерка з маркетингу, СММ та контенту

 

Спортивна туристка, організаторка турклубу Глобус. Учасниця походів. Мандрівниця. 

 

 

 

 

 

 

 

Ми активно залучаємо до розробки продуктів найкращих українських альпіністів і туристів. Вважаємо за честь співпрацювати зі спортсменами та гідами, які створюють в Україні нові продукти та розвивають український outdoor. 

Активно залучаємо партнерів до тестування, розробки, оформлення технічної документації, дизайну, фотографування, відеозйомки, роботи з текстами, виробництва, технічного консультування та інших робіт. 

Якщо хочете стати частиною команди Fram-Equipment, напишіть нам.