Міша Фомін

"Коли користуєшся спорядженням багато і в різних умовах, то розумієш, що часто не вистачає функціональних дрібниць в продуктах outdoor-компаній. І мені завжди хотілося зробити "класно і по-своєму". Саме завдяки FramEquipment у мене з'явилася можливість розробляти такі речі, які сам вважаю ідеальними, хочу користуватися в горах, і готовий радити їх іншим людям"

У Мiши двоє прекрасних дітей, а у вільний час він може зі своїм товаришем Микитою Балабановим залізти первопроход на семитисячник в Гімалаях, і потім отримати за це Piolets D'or.

 

 

 

 

 

 

Микита Балабанов

Людина, яка може робити 100 справ одночасно, але при цьому якість їх виконання буде на вищому рівні. У гори почав ходити з шести років, і з тих пір час життя без них не уявляє. У вересні 2015 Микита разом з Мішею Фоміним допомагав удосконалювати модель рюкзака, який дуже допоміг хлопцям в їх першопроходженні  на гору Талунг. І з тих пір Микита бере участь в розробці та тестуванні спорядження FramEquipment.

 

 

 

 

 

Настя Волкова

Засновник і ідеолог FramEquipment. Це та історія, коли у тебе є чудова сім'я, хороша робота, супер-хобі, і ти знаходиш що ти ще можеш зробити в цьому житті краще. Якось збираючись в чергову подорож на Памір виявилося, що частина спорядження, яке було потрібно, ніхто не виробляв. І найлегшим рішенням цієї проблеми стало зробити його самому. Так все й розпочалося. Для Насті FramEquipment так і не перетворився на бізнес заради прибутку. Основна мета FramEquipment виробляти речі, які комусь потрібні. Якщо це виходить, то час витрачено не дарма. А це і є рух вперед, тобто Fram.

 

 

 

 

 

 

 

Олексій Келін

Один із засновників і натхненників Fram Equipment. Вони разом з Настею, в тепер уже далекому 2008 році, почали шити спорядження, яке підходило б під їх завдання, і задовольняло б їх запити. Льоша керує процесами виробництва, і він є тим самим раціональним стержнем команди. Цікаво також те, що він вміє досить добре шити.

 

 

 

Олександр Козлик

Керівник проектів компанії. Той випадок, коли хобі переросло в роботу. Захоплення горами переростає в цікаву роботу, що дає можливість подорожувати і бути цілком і повністю в улюбленій справі. Уміння самостійно приймати рішення, незалежну думку та працездатність допомагають розвиватися FramEquipment в хорошому темпі.

 

 

Ростем Яна

Людина-прагнення до нового. Вся робота і життя в outdoor, який дає Яні багато і бере від неї кращі її якості - ініціативність, нові підходи, величезну працездатність, любов до людей. Найбільш соціально активний учасник команди, який завжди зфокусований на людині.