Міша Фомін

"Коли користуєшся спорядженням багато і в різних умовах, то розумієш, що часто не вистачає функціональних дрібниць в продуктах outdoor-компаній. І мені завжди хотілося зробити "класно і по-своєму". Саме завдяки FramEquipment у мене з'явилася можливість розробляти такі речі, які сам вважаю ідеальними, хочу користуватися в горах, і готовий радити їх іншим людям"

У Мiши двоє прекрасних дітей, а у вільний час він може зі своїм товаришем Микитою Балабановим залізти первопроход на семитисячник в Гімалаях, і потім отримати за це Piolets D'or.

FB: https://www.facebook.com/mikhail.fomin11

 

 

 

Настя Волкова

Засновник і ідеолог FramEquipment. Це та історія, коли у тебе є чудова сім'я, хороша робота, супер-хобі, і ти знаходиш що ти ще можеш зробити в цьому житті краще. Якось збираючись в чергову подорож на Памір виявилося, що частина спорядження, яке було потрібно, ніхто не виробляв. І найлегшим рішенням цієї проблеми стало зробити його самому. Так все й розпочалося. Для Насті FramEquipment так і не перетворився на бізнес заради прибутку. Основна мета FramEquipment виробляти речі, які комусь потрібні. Якщо це виходить, то час витрачено не дарма. А це і є рух вперед, тобто Fram.

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008406618905

 

 

 

 

 

Олексій Келін

Один із засновників і натхненників Fram Equipment. Вони разом з Настею, в тепер уже далекому 2008 році, почали шити спорядження, яке підходило б під їх завдання, і задовольняло б їх запити. Льоша керує процесами виробництва, і він є тим самим раціональним стержнем команди. Цікаво також те, що він вміє досить добре шити.

FB: https://www.facebook.com/oleksii.kelin

 

 

 

Віктор Пришляк 

 

Людина, завдяки якій ви вчасно отримуєте спорядження. Його голос ви чуєте по телефону, його руки обробляють замовлення на сайті та відповідають на повідомлення по електронній пошті. Також Вітя - людина, яка здатна перетворити будь-яке приміщення на щось дійсно прекрасне. У вільний час навчає туризму ще десять людей у Туклубі "Глобус" та зникає в горах. 

 

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007875255459