Кількість
|
Вартість
|
||
|
Одяг для туризму та активного відпочинку
Якщо ви захоплюєтесь будь-яким видом outdoor спорту чи просто полюбляєте відпочивати на природі, то точно замислювалися над тим, що ж вдягти у мандрівку. Вибору речей дійсно слід приділити достатньо уваги. Адже саме зручний та правильно скомбінований одяг забезпечить вам комфорт та безпеку у подорожі.
Як обрати туристичний одяг?
Найбільш популярною та універсальною є концепція багатошарового одягу. Вона дозволяє забезпечити комфорт нашого тіла в будь-яких погодних умовах. А також економить кількість речей, відповідно вагу в рюкзаку і ваші кошти.
Ця концепція включає такі шари одягу:
- перший шар (термобілизна) - відводить вологу від тіла
- другий шар (утеплений одяг) - зігріває
- третій шар (вітрозахисний одяг) - зберігає тепло, не пропускаючи вітер, але дихає
- четвертий шар (водонепроникний) - захищає від вологи та снігу
Розкажемо детальніше про кожен з цих шарів:
- Термобілизна її основною функцією є швидке відведення вологи від тіла. За рахунок цього вода не залишається на шкірі та не забирає тепло.
Комплект термобілизни складається з штанів (лосинів) та кофти, частіше з довгим рукавом. Чим краще термобілизна прилягає до тіла, тим краще виконує свої функції.
Термобілизна може виготовлятися з синтетичних матеріалів (поліестер, поліамід, еластан, поліпропілен), вовни (меринос) або бути комбінованою (синтетика + шерсть).
За типом використання термобілизна буває:
- активна (для бігу, активної ходьби) зазвичай з синтетичних матеріалів
- пасивна (для сну, зимових активностей) зазвичай вовняна, комбінована або утеплена з шаром флісу
- Утеплення призначення цього шару зберігати тепло тіла та відводити далі вологу від першого шару
Популярне та універсальне утеплення - це кофти та светри з флісу. Такий матеріал легкий, швидко сохне, дуже добре зберігає тепло.
Для більш холодної погоди слід подбати про утеплену куртку та штани-самоскиди. Утеплювач може бути натуральний (гусячий пух) або синтетичний (Thermaloft, Thinsulate).
Як додаткове утеплення використовують утеплені жилети, худі.
- Вітрозахисний шар має не пропускати пориви вітру, що забирають тепло від тіла і водночас дихати щоб волога від тіла випаровувалась.
Це різноманітні куртки-вітровки та трекінгові брюки. Їх виготовляють з легких, міцних тканин, що швидко сохнуть - поліестер, нейлон.
- Дощезахист одяг з непромокаючою тканини, що захистить від опадів.
Більш простий варіант тканина з силіконовим або поліуретановим просоченням. Таке пончо чи куртка захистять вас від дощу, але під одягом буде накопичуватися власна волога від тіла
Сучасний та технологічний варіант - куртки та брюки з мембрани. Крізь таку тканину волога від тіла випаровується назовні, а волога ззовні не проникає
Інколи речі можуть поєднувати в собі функції декількох шарів. Наприклад, одяг з Softshell має мембрану, що захищає від вітру та дощу і відводить вологу, і водночас може мати шар утеплення. В наш час будь-який магазин магазин туристичного одягу в Україні може запропонувати вам сучасні та технологічні одягу для туризму та активних видів спорту.
Останніми роками все більше зростає інтерес саме до туристичного одягу українського виробництва. Якщо ви бажаєте підібрати для ваших подорожей якісний та стильний одяг вітчизняного виробника, то потрапили саме за адресою. Всі наші речі розробляються та шиються в Україні та українськими мізками і руками.
Як правильно підібрати туристичний одяг?
Дуже важливо, аби одяг для подорожей був зручним та дозволяв вам рухатися з комфортом. Радимо при виборі звернути увагу на такі фактори:
- Якісні тканини та фурнітура
Обирайте речі з сучасних технологічних тканин. Ми використовуємо при виробництві одягу сучасні мембрани Hi-Pora, утеплювачі Thermaloft та Thinsulate, зносостійке посилення з Cordura та Oxford та ін. Використовуємо фурнітуру YKK та Woojin Plastic.
- Вага
Тут все просто - чим легша кожна річ, тим менше кілограмів вам потрібно буде нести на собі в рюкзаку.
- Розмір
Підбирайте речі по фігурі, адже так одяг краще зберігатиме тепло тіла, та не заважатиме вам в русі. Також врахуйте, що кожен наступний шар одягу має налазити на попередній. Наприклад, купуючи мембранну курточку, поміряйте її зверху на вашу утеплену курту.
- Крій
На нашому сайті ви можете знайти розмірні сітки з параметрами для всіх моделей одягу. Які допоможуть вам швидко та зручно обрати та купити чоловічий туристичний одяг. Або знайти якісний та зручний жіночий одяг для туризму. Частина моделей має унісекс крій та підійте під будь-які параметри тіла.
Де придбати туристичний одяг?
Замовляйте одяг від Fram Equipment легко, де б ви не були. Ви можете купити туристичний одяг у Києві, в нашому шоурумі на вул. Вінстона Черчилля, 16-Б. Або замовити в кілька кліків на сайті, з доставкою у ваш населений пункт в Україні чи за кордоном.