UAH
 • EUR
 • USD
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ультралегкі рюкзаки з DCF Fram Equipment

Сортування:
за популярністю за назвою

З самого початку заснування Fram Equipment одним з наших принципів було створювати легке спорядження. Адже що легший рюкзак на плечах, тим ваша подорож буде не тільки більш комфортною, а й ефективною.

Розберемося трохи з поняттям “ультралегкий рюкзак”. Зазвичай під цим словом мають на увазі мінімалістичні, аскетичні моделі з тонких тканин. Так, вони будуть справді легкими, але мають кілька недоліків: програють у комфорті носіння та досить швидко стираються та рвуться.

Наш підхід до розробки ультралегких рюкзаків передбачає розумний компроміс між вагою, комфортом носіння та зносостійкістю. Таку концепцію ми називаємо smatlight. Ми добиваємося зменшення ваги за рахунок продумування конструкції з меншою кількістю швів (яка і буде більш надійною), підбору легких, але міцних тканин і надійної легкої фурнітури. Завдяки цьому рюкзаки Fram Equipment легкі, але зручні та витримують довгий період інтенсивного використання.

Ми виготовляємо декілька різних лінійок рюкзаків з різним співвідношенням вага/ комфорт/ зносостійкість. Є і більш аскетичні моделі для технічних сходжень, і більш комфортабельні для трекінгу, і невбиваємі експедиційні. На нашому сайті кожен та кожна зможе вибрати та купити легкий рюкзак для своїх потреб.

Де застосовуються ультралегкі рюкзаки?

Альпінізм та технічні сходження

Професійні спортсмени надають перевагу ультралегкому спорядженню, адже працюють в надскладних умовах, що вимагають повної віддачі. І в такій справі економія сил дуже важлива, щоб здолати бажану перешкоду.

 1. Експедиції та довгі походи

В довгих піших автономних подорожах від ваги спорядження залежить, скільки продуктів та спеціального спорядження учасники зможуть взяти з собою та унести. Відповідно, наскільки цікавою та успішною буде їх експедиція. Також вага спорядження безперечно впливає на середню швидкість та кілометраж за день.

 1. Одноденні сходження та прогулянки

У таких подорожах зазвичай небагато спорядження, отже і рюкзак може бути дуже компактним та легким. Особливо актуальним це стає, коли час обмежений - є всього день або вікенд, за який хочеться встигнути пройти та побачити максимум. Також компактний та легкий рюкзак для подорожей легко влізе в ручну поклажу у літаку, не займатиме багато місця в потязі - суцільний комфорт.

 1. Трекінг та походи

У ніші піших походів в гори та трекінгу ультралегкі речі також завойовують все більшу популярність. З тих самих причин, що і в інших видах outdoor-активностей. Легкий рюкзак для походу - це ваш комфорт. Та зекономлені сили, щоб раніше прийти на ночівлю та якісно відпочити.

Також у нас є улюблений аргумент на цю тему - легший на кілограм рюкзак це додаткові 10 шоколадок, які можна взяти у похід та з’їсти з друзями)

Переваги ультралегких рюкзаків:

 • отримання насолоди від подорожі з легким рюкзаком на плечах ви менше будете втомлюватися, менше концентруватися на важкому рюкзаку. У вас з’явиться більше часу аби насолодитися пейзажами і спілкуванням;
 • ефективність з легким рюкзаком ви будете йти швидше, проходити за день більше та зможете довше відпочивати;
 • користь для здоров’я зменшується навантаження на хребет та суглоби, менший ризик втратити рівновагу та травмуватися;
 • економія коштів (як не дивно) рюкзак легкий дозволить вам узяти більше речей у дозволену вагу багажа в літаку, якщо ви збираєтеся в подорож за кордон.
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору