UAH
 • EUR
 • USD
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Накидки на рюкзак від дощу (чохли, рейнкавери) Fram Equipment

Сортування:
за популярністю за назвою

Якщо ви захоплюєтесь outdoor видами спорту чи просто активним відпочинком на природі, то у вас точно є як мінімум один рюкзак. А скоріше за все, їх декілька).

Хороший рюкзак - один з найважливіших елементів спорядження в подорожі, який постійно використовується. Виникає слушна думка, а як же продовжити життя улюбленого наплічника? Для захисту рюкзаків від опадів, бруду та механічних пошкоджень використовують спеціальні чохли на рюкзак.

Накидка на рюкзак - це аксесуар з водонепроникної тканини, що повністю закриває рюкзак з фасаду, боків та дна і захищає від опадів.

Як вибрати та купити накидку на рюкзак від дощу?

Ось декілька факторів, на які радимо звертати увагу при виборі рейнкавера. Для того, щоб ви завжди були впевнені у тому, що ваш рюкзак під надійним захистом від непогоди.

 1. Розмір. Зазвичай розмір чохла на рюкзак вказується в літрах, що відповідає об’єму рюкзака. Врахуйте, що якщо ви полюбляєте носити речі прикріпленими ззовні на рюкзаку (наприклад килимок, намет), то варто вибирати розмір накидки з запасом.
 2. Водонепроникність. Обирайте рейнкавери з силіконізованої тканини або мембрани. Такі тканини довше зберігають водовіштовхуючі властивості, ніж тканини з PU-просоченням.
 3. Шви. Більш надійними є цільнокроєні накидки на рюкзаки. Якщо у рейнкавері все ж є шви, слід перевірити аби вони були герметично проклеєні. 
 4. Міцність. Радимо обирати накидки на рюкзаки, виготовлені з тканини з технологією rip-stop. Це тип плетенням тканини, коли до нитей основного матеріалу додають вплетені армовані нитки. Що збільшує міцність тканини, дозволяючи їй при цьому залишатись легкою.
 5. Вага. Як і при виборі іншого спорядження, радимо обирати легкі чохли.
 6. Спосіб кріплення. Радимо звернути особливу увагу на цей пункт. Оскільки ненадійно закріплений чохол може здути вітер та той загубиться. Отож, за типом кріплення дощозахисні накидки можна поділити на дві групи:
 • накидки з еластичною резинкою по периметру - такі накидки просто натягуються на рюкзак і тримаються за рахунок еластичної резинки. Це швидко і зручно, втім така накидка має менший діапазон розміру рюкзаків, під які підходить.
 • накидки, що стягуються на шнур з фіксацією - в таких накидках по краю вироба іде куліса з шнурком або резинкою-шнурком. Перед вдяганням на рюкзак слід її розпустити, а потім стягнути шнур і закріпити фіксатором. Цей процес займає трошки більше часу, зате такі рейнкавери можна регулювати під рюкзаки різних розмірів, а також така фіксація є більш надійною.

Також для додаткової фіксації накидки виробники додають посередині пласку резинку з фастексом, що продівається під лямками за спиною та не дає накидці злетіти навіть під сильними поривами вітру.

В деяких моделях рюкзаків рейнкавери одразу пришиті до рюкзака. Зазвичай до кишені на дні чи збоку, де накидка і зберігається, коли не використовується.

 1. Упаковка. Зручно коли є спеціальний мішечок для рейнкавера, в який його можна сховати після використання. Радимо обирати моделі, де мішечок пришитий одразу до накидки, так він не загубиться. Також зручно якщо мішечок зроблений з сітки чи має дно з сітки, так накидка зможе сохнути навіть в згорнутому вигляді.

Дехто вважає що дощозахисна накидка на рюкзак є зайвим елементом спорядження, і надає перевагу водонепроникним рюкзакам. Оскільки купити вже герметичний рюкзак простіше, ніж купити рейнкавер на кожен рюкзак окремо. Або ж для захисту від вологи використовують просто внутрішню гермоупаковку.

Втім мокрий наплічник набирає ваги, та одягати на спину і нести його досить холодно та неприємно. Досвідчені мандрівники комбінують ці два методи захисту від вологи: рейнкавер захищає рюкзак та його вміст від намокання та забруднення, а гермоупаковки всередині додатково захищають одяг, спальний мішок і аксесуари від вологи. До того, мішки для речей спрощують пакування та організацію простору всередині рюкзака.

Купити чохол на рюкзак з гарантією якості можна швидко та зручно на нашому сайті. Ми пропонуємо накидки для рюкзаків різних розмірів та кольорів.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору