Наша компанія займається розробкою та виготовленням туристичного спорядження для мандрівок в горах, трекінгу, сходжень на гори та outdoor.

Наша мета

- зробити життя мандрівників легшим. Ми прагнемо, щоб це сталося за рахунок спорядження. Наше спорядження виготовлено найлегшим, але не за рахунок його надійності. Для поєднання надійності та легкості ми винаходимо та застосовуємо оригінальні конструкції та ретельно підібрані матеріали.

Ми сподіваємося, що наше спорядження буде в нагоді для усіх мандрівників.

 

Пізнавайте світ, змінюйте його, прагніть нових вершин та розширюйте свій обрій, живіть з вогнем у серці.

Нехай у вас завжди буде мета, яку завжди буде бажання прагнути. Вирушати вперед!

А ми подбаємо про те, щоб ваш шлях був легшим :) 

Що таке FramEquipment?

Fram в перекладі з норвезького означає "Вперед". Крім того, це назва легендарного корабля, який був збудований Фрітьофом Нансеном для полярних експедицій. Судно було унікальне тим, що завдяки продуманій конструкції його не затер лід. Згодом, саме на цьому судні Руал Амундсен побачив береги Антарктиди і першим в світі досяг Південного полюса. Саме в честь цього корабля і названа наша компанія.

Чому так?

Адже ми виробляємо спорядження для гір, а не для моряків? Власне через самого Амундсена - людину-легенду, яка підкорила Південний полюс. Його можна вважати одним з прабатьків стилю fast & light. Саме він у своїй книзі "До південного полюсу" докладно описав весь процес підготовки експедиції та її спорядження. Читаючи його книгу, не можливо не помітити, наскільки ретельно він підбирав кожну річ, продумавши кожний момент. Всю довгу арктичну зиму Амундсен і його команда займалися тим, що знімали з саней міліметр за міліметром до того, щоб вони були максимально легкими, але при цьому ще не ламалися. Вони перешивали черевики і готували пемікан, робили намети. Тестували це все в умовах суворої зими. І результатом всіх  дій стала блискуча експедиція, яка досягла Південного полюса!

Свого часу саме ця книга Амундсена справила на нас незабутнє враження. Ми хотіли б бути послідовниками цього великого мандрівника і робити продумане, надійне і функціональне спорядження, яке б допомагало людям досягати успіху в їхніх  outdoor-проектах. Це наша мета. І ми будемо намагатися з усіх сил досягти її.

Для того щоб наша робота була максимально ефективною, будь ласка, пишіть свої відгуки та побажання. Контактна інформація