Fram equipment - Pamir expedition 2008

Хто ми?

 

Fram Equipment - аутдор-компанія, розташована в Україні, у Східній Європі. Бренд Fram Equipment заснований групою українських альпіністів. Ми розробляємо та виготовляємо спорядження та одяг для альпінізму, туризму та всіх видів активного відпочинку.

 

Наша місія — полегшити життя альпіністів, пропонуючи легке, але функціональне спорядження. Ми використовуємо легкі матеріали та оригінальний дизайн. Наші вироби прості та функціональні. Вони забезпечують власникам максимальну функціональність при мінімальній вазі. Сподіваємось, наше обладнання стане в нагоді всім мандрівникам.

Зв'язатись з нами

 

Наша історія

 

Історія спорядження Fram почалася ще 2008-го року, коли група альпіністів з Києва запланувала довгий похід по дикій місцевості Паміру, на кордоні Китаю, Киргистану і Таджикистану. Подорож тривала 18 днів. Тому було потрібне легке, але міцне та довговічне спорядження. Для цього проекту засновники Fram Equipment Анастасія Волкова та Олексій Келін розробили перші продукти: ультралегкий рюкзак Osh 100l, двошаровий експедиційний шатер Hope та утеплені брюки-самоскиди Shkhara. Експедиція закінчилася з великим успіхом, і так почалася історія спорядження Fram. 

 

Власне назва Фрам з'явилася через рік. Ми успадкували назву корабля, побудованого Фрітьйофом Нансеном і пізніше використаного Руалем Амундсеном під час його подорожі до Південного полюса. Як мандрівники, Анастасія та Олексій були добре знайомі з історією підкорення Південного полюса. Більш того, вони дізналися багато нового про планування довгих маршрутів і підготовку спорядження з книги Амундсена. Сьогодні ми маємо набагато сучасніше спорядження, але ставлення та ідеї залишаються такими ж. І саме це керує нами, коли ми розробляємо наші продукти.

 

Як ми створюємо наші продукти?

 

Fram Equipment проектує та виробляє всю продукцію в Україні. Відділ досліджень і розробок, а також офіс знаходяться в Києві, Україна. Там ми виконуємо повний цикл розробки продукту, створення прототипу, тестування та технологічного впровадження. Наше виробництво розташоване в центральній та західній частині України. Ми маємо широку роздрібну мережу в Україні і будемо раді розширювати її на нові локації. Будь ласка, зв'яжіться з нами на [email protected], щоб отримати більше інформації на будь-яку тему та обговорити варіанти співпраці та партнерства.