UAH
 • EUR
 • USD
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Чоловічі туристичні рюкзаки Fram Equipment

Сортування:
за популярністю за назвою

У підготовці до подорожі дуже важливим елементом спорядження є рюкзак. При виборі туристичного рюкзака можна не боятися бути прискіпливим. Адже він дозволить вам відчувати себе впевнено та комфортно під час подорожі.

На що слід звернути увагу при виборі чоловічого рюкзака

 1. Призначення рюкзака

Визначтеся з призначенням рюкзака. На нашому веб-сайті є зручна навігація по розділу каталогу “Рюкзаки”, що поділений за сферами застосування. Ми виготовляємо туристичні, трекінгові, альпіністські рюкзаки, рюкзаки для бігу, міські та для скелелазіння. Незалежно від вашого напрямку подорожі, ви знайдете тут свій ідеальний рюкзак.

 1. Об'єм рюкзака

Об'єм рюкзака - ще один важливий фактор, частково визначений його призначенням. Рюкзак для скелелазіння чи коротших подорожей в гори повинен бути легким і компактним (10-30 л). Трекінгові та походні рюкзаки призначені для багатоденних подорожей і мають об'єм 45-65 л. Експедиційні рюкзаки можуть мати об'єм 100 л та більше.

 1. Анатомічна конструкція рюкзака

Також слід звернути увагу на розділ між чоловічими та жіночими спортивними рюкзаками. Якщо перші два пункти є очевидними, то в чому відмінність між чоловічими та жіночими рюкзаками?

Чоловічі туристичні рюкзаки та в чому їх відмінності

З розвитком популярності мандрівок у гори та походів виробники туристичного спорядження почали приділяти все більше уваги комфорту під час носіння рюкзака. Зручний рюкзак має враховувати особливості анатомії тіла та підлаштовуватися індивідуально під статуру. Так, зараз більшість брендів виробляють окремо рюкзаки чоловічі та жіночі.

Чим чоловічий рюкзак відрізняється від жіночого?

 • пояс

Довжина поясу розрахована на більший обсяг талії, порівняно з жіночими рюкзаками. Крій деталей м’якої частини пояса розрахований щоб комфортно сидіти на стегнах відповідно до особливостей чоловічої статури

 • лямки

­ мають лямки, розташовані на ширшій відстані одна від одної. Так вони не будуть тиснути на плечі та груди, та не сповзатимуть.

 • спинка

Якщо спинка має один розмір і не регулюється, то рюкзак туристичний чоловічий буде мати довшу спинку, відповідно до параметрів тіла чоловіків. Якщо у рюкзаку регульована спинка, то потреби в цьому немає. Такий рюкзак буде більш універсальним.

Дані відмінності стосуються головним чином рюкзаків об’ємом більше 40л. Це рюкзаки, що призначені для багатоденних подорожей. Менші рюкзаки зазвичай є універсальними та будуть однаково зручними для чоловіків та жінок.

Часто виробники пропонують спортивні рюкзаки чоловічі та жіночі, що відрізняються лише дизайном. Ми не є прихильниками будь-яких стереотипів довкола цього, тож виготовляємо і яскраві кольорові, і аскетичні монохромні моделі. Кожен та кожна зможе обрати собі рюкзак до смаку.

Чоловічі рюкзаки купити в Україні з доставкою за кордон

Шукаєте, де придбати якісний та зручний рюкзак вигідно? Пропонуємо купити рюкзак чоловічий українського виробництва від Fram Equipment.

Ми розробляємо та виготовляємо рюкзаки для outdoor видів спорту більше 10 років. Наше спорядження тестуємо ми самі, а також провідні спортсмени та спорсменки, гіди та інструктори. Це спорядження, що дійсно зробить ваш шлях легше.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору