UAH
 • EUR
 • USD
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Жіночі туристичні рюкзаки Fram Equipment

Сортування:
за популярністю за назвою

При підготовці до подорожі один з найважливіших елементів спорядження, на які слід звернути увагу - це рюкзак. Ретельний підхід по вибору туристичного рюкзака дозволить вам впевнено і комфортно почуватися у подорожі.

На що звернути увагу при виборі рюкзака?

 1. Призначення рюкзака

В першу чергу, слід визначитися з призначенням рюкзака. На нашому сайті є зручна навігація по каталогу рюкзаків, який так і розбитий на пункти відповідно до сфери застосування. Ми виробляємо туристичні рюкзаки, трекінгові рюкзаки, альпіністські рюкзаки, рюкзаки для бігу, для міста, для скелелазіння. Куди б ви не планували вашу подорож, ми підшукаємо для вас ідеальний рюкзак.

 1. Об’єм рюкзака

Другий важливий фактор - об’єм рюкзака. Частково він вже обумовлений призначенням рюкзака. Адже логічно що рюкзак для скелелазіння чи одноденних подорожей в гори має бути легким і невеликим - 10-30л. А трекінгові та походні рюкзаки розраховані вміщувати необхідний комплект речей для багатоденної подорожі, тож мають об’єм 45-65л. Експедиційні рюкзаки можуть мати об’єм 100 та більше літрів. Для зручності у нас на сайті є можливість одразу обрати категорію за об’ємом рюкзака.

 1. Анатомічна конструкція рюкзака

Також ви можете побачити поділ на чоловічі та жіночі спортивні рюкзаки. Якщо з попередніми двома пунктами все очевидно, то чим же відрізняються чоловічі та жіночі рюкзаки?

Жіночі туристичні рюкзаки та їх особливості

З розвитком outdoor-індустрії виробники рюкзаків почали все більше уваги приділяти комфорту носіння та анатомічним конструкціям. Так з’явилися спеціальні туристичні та спортивні рюкзаки жіночі.

Чи означає це, що дівчина не може носити чоловічий рюкзак? Звичайно, ні) Жіночі моделі туристичних рюкзаків просто враховують особливості будови жіночого тіла, тож такі рюкзаки для жінок будуть зручніші.

Чим відрізняються жіночі рюкзаки від чоловічих?

 • пояс

Довжина поясу на жіночих моделях рюкзаків розрахована на менший обсяг талії, щоб пояс точно не бовтався. А крій м’якої частини пояса розроблений спеціально щоб зручно сидіти по стегнам.

 • лямки

Рюкзак туристичний жіночий має вужчі лямки, щоб не тиснути на плечі та груди

 • спинка

Якщо спинка має один розмір і не регулюється, то на жіночих моделях рюкзаків її роблять коротшою, відповідно до жіночих параметрів тіла. Якщо у рюкзаку регульована спинка, то потреби в цьому немає. Такий рюкзак буде більш універсальним.

Здебільшого ці відмінності стосуються великих туристичних рюкзаків, тобто об’ємом від 40л. Рюкзаки об’ємом до 30л зазвичай є універсальними та підійдуть людині з будь-якою статурою. У цьому випадку чоловічі та жіночі моделі можуть відрізнятися дизайном. Ми виготовляємо рюкзаки як яскравих кольорів, так і мінімалістичні монохромні. Тож кожна мандрівниця зможе обрати собі спортивний жіночий рюкзак до смаку.

Ми пропонуємо вам купити рюкзак жіночий українського виробництва від Fram Equipment. Обирайте якісний та комфортний рюкзак що ідеально підійде саме для ваших потреб, і підтримуйте вітчизняного виробника.

Жіночі рюкзаки купити в Україні ви зможете у шоу-румі FRAM в Києві. Та в кілька кліків замовити на сайті з доставкою у ваше місто чи село України,  або з доставкою за кордон. Також ми співпрацюємо з різними туристичними магазинами України, тож ви можете придбати наше спорядження у магазинах вашого міста.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору