Свій до свого по своє. Це гасло процитував Володимир Горон на нещодавньому нагородженні переможців Нічного Чорногірського Марафону. 

Бо серед спонсорів НЧМ - саме українські виробники. Достойна позиція, яку вважаємо слід підтримувати. 

Якщо трішки копнути в історію, дізнаємось що саме гасло виникло в 20-30 ті роки минулого століття в українських землях у тодішній Австро-Угорщині. Така ідея допомогла згуртуватися та вижити українським підприємцям у тяжкі міжвоєнні роки. Більше того - фінансувати власну культуру та визвольну боротьбу. 

Цей досвід як ніколи актуальний зараз, під час повномасштабної війни. Для перемоги в якій потрібно дуже багато грошей. Це наша країна, наша економіка і нам тут жити. Підтримуючи один одного, бо без цього ніяк. 

Як виробник, ми практично від початку існування Fram Equipment підтримуємо українські outdoor змагання та події. Це величезне та круте ком’юніті, яке рухає галузь. 

Наше виробництво знаходиться в Києві, та ми співпрацюємо з підрядниками по всій країні. Наша продукція виготовлена працею українців. Це українські робочі руки, українські мізки для розробки та менеджменту. 

В українських постачальників ми купуємо більшість тканин, та фурнітуру. Своє виробляється поки ще не все. Закуповуємо шнури та стропи українського виробництва. 

Наш інтернет-магазин зроблений на українській платформі. Користуємося українською CRM-системою. Та українським сервісом для обліку складу, і ще декількома діджитал інструментами. 

Підтримуємо зборами українських спортсменів та мандрівників, які зараз волонтерять чи захищають нас зі зброєю в руках. А якщо дочитали до цього місця - це привід закинути кілька гривень на дрони для ClimbArmy

Приват: 4149 4393 0087 7788

Моно: 4441 1144 1170 4701

Закинули? Правда ж, відчуваєте трошки сильніше тепло взаємопідтримки? В якому б куточку планети ви не перебували. Та які б страшні срачі не неслися в коментах і чатах з ранку. Отож, гуртуймося.