Як ми працюємо під час війни?

Виробництво лишилося і виросло в нашому ж приміщенні на Дарниці. Ми задіяли всіх, хто живе навколо. Така собі лівобережна комуна в межах пішої доступності.

Принципове рішення - ми не заробляємо на військовому спорядженні взагалі. У вартість виробу входять матеріали + робота шевців + мінімум організаційних робіт. Ця вартість і зазначена на сайті.

Ми маємо закладати оплату праці, щоб працювала економіка і ми могли дивитися на перспективу тисяч виробів вперед. Багато хто з майстринь та майстрів - шевців не хочуть брати гроші. Але ми вважаємо що краще вони матимуть можливість та задонейтять їх. Досвід показує, що без оплати говорити про масове виробництво неможливо.

По можливості, ми роздаємо наші вироби. Наприклад, термобілизну для військових, яку шиємо у Чехії разом з партнерами Mill. Можна долучатися до збору коштів на тканину:

Чеська платформа для збору коштів: https://www.donio.cz/funkcni-pradlo-ua-armadu

IBAN: UA413220010000026201326599862

Отримувач: Гаркушина Анна Олексіївна

Картка-ключ: 5375411504620605

Ми використовуємо відкриті лекала, а також розробляємо свої. Наявність лекал, це ще не готовий до масового виробництва продукт. В нас є велика експертиза розробки. Ми здатні швидко випускати нові моделі й випускаємо їх.

Ми багато років послідовні в підтримці української мови, ком'юніті, суспільства та армії.

Ми ніколи не збиралися виробляти військові речі, але ми часи не обираємо. Робимо все можливе для перемоги 🇺🇦 !