Нам завжди цікаво співпрацювати із людьми, які люблять свою справу. Так ми завжди маємо зв'язок з нашими клієнтами і можемо робити наше спорядження ще краще!

Для цього ми розробили систему знижок і різні варіанти співпраці безпосередньо з нашими покупцями:

1. Співпраця з клубами

Якщо Ви команда, клуб і т.п., яка активно займається і хочете використовувати спорядження Fram, напишіть нам на [email protected] Для Вас у нас є дисконтна програма. Ми співпрацюємо з багатьма туристичними клубами, командами і альпіністськими федераціями.

2. Знижка за фото і відеоконтент

Якщо Ви вже користуєтеся нашим спорядженням, і у Вас є якісні фотографії з нашою продукцією в дії, напишіть нам на [email protected] Ми з радістю розмістимо її на сторінці продукту, а Ви отримаєте  знижку на наступну покупку.

3. Знижка за огляд

Fram безперервно намагається збирати інформацію і отримувати зворотний зв'язок від користувачів. Якщо Ви вже користуєтеся нашим спорядженням і хочете зробити про нього огляд, напишіть нам на [email protected] Ми обов'язково візьмемо до уваги Ваші побажання, а Ви отримаєте знижку на наступні покупки.

4. Тестування продукції

Якщо Ви багато подорожуєте і активно займаєтеся туризмом, альпінізмом і т.п., плануєте серйозну поїздку, хочете брати участь в тестуванні нашого спорядження і готові надавати рецензії, напишіть нам на [email protected] Ми з радістю постараємося допомогти. Вкажіть, яка продукція Вам цікава. Напишіть про ваш попередній досвід тестування товару, і в якому районі плануєте тестувати нашу продукцію.

5. Роздрібні клієнти

Для наших роздрібних клієнтів діє накопичувальна дисконтна система.

6. Комерційні турфірми

Ми співпрацюємо з компаніями, які водять комерційні походи і сходження. Тому якщо ви хочете, щоб ваші клієнти могли придбати якісне і недороге спорядження з хорошими знижками - напишіть нам на пошту [email protected], у нас є для вас пропозиція.