Кількість
|
Вартість
|
||
|
Якщо ви захоплюєтесь outdoor видами спорту чи просто активним відпочинком на природі, то у вас точно є як мінімум один рюкзак. А скоріше за все, їх декілька).
Хороший рюкзак - один з найважливіших елементів спорядження в подорожі, який постійно використовується. Виникає слушна думка, а як же продовжити життя улюбленого наплічника? Для захисту рюкзаків від опадів, бруду та механічних пошкоджень використовують спеціальні чохли на рюкзак.
Накидка на рюкзак - це аксесуар з водонепроникної тканини, що повністю закриває рюкзак з фасаду, боків та дна і захищає від опадів.
Як вибрати та купити накидку на рюкзак від дощу?
Ось декілька факторів, на які радимо звертати увагу при виборі рейнкавера. Для того, щоб ви завжди були впевнені у тому, що ваш рюкзак під надійним захистом від непогоди.
- Розмір. Зазвичай розмір чохла на рюкзак вказується в літрах, що відповідає об’єму рюкзака. Врахуйте, що якщо ви полюбляєте носити речі прикріпленими ззовні на рюкзаку (наприклад килимок, намет), то варто вибирати розмір накидки з запасом.
- Водонепроникність. Обирайте рейнкавери з силіконізованої тканини або мембрани. Такі тканини довше зберігають водовіштовхуючі властивості, ніж тканини з PU-просоченням.
- Шви. Більш надійними є цільнокроєні накидки на рюкзаки. Якщо у рейнкавері все ж є шви, слід перевірити аби вони були герметично проклеєні.
- Міцність. Радимо обирати накидки на рюкзаки, виготовлені з тканини з технологією rip-stop. Це тип плетенням тканини, коли до нитей основного матеріалу додають вплетені армовані нитки. Що збільшує міцність тканини, дозволяючи їй при цьому залишатись легкою.
- Вага. Як і при виборі іншого спорядження, радимо обирати легкі чохли.
- Спосіб кріплення. Радимо звернути особливу увагу на цей пункт. Оскільки ненадійно закріплений чохол може здути вітер та той загубиться. Отож, за типом кріплення дощозахисні накидки можна поділити на дві групи:
- накидки з еластичною резинкою по периметру - такі накидки просто натягуються на рюкзак і тримаються за рахунок еластичної резинки. Це швидко і зручно, втім така накидка має менший діапазон розміру рюкзаків, під які підходить.
- накидки, що стягуються на шнур з фіксацією - в таких накидках по краю вироба іде куліса з шнурком або резинкою-шнурком. Перед вдяганням на рюкзак слід її розпустити, а потім стягнути шнур і закріпити фіксатором. Цей процес займає трошки більше часу, зате такі рейнкавери можна регулювати під рюкзаки різних розмірів, а також така фіксація є більш надійною.
Також для додаткової фіксації накидки виробники додають посередині пласку резинку з фастексом, що продівається під лямками за спиною та не дає накидці злетіти навіть під сильними поривами вітру.
В деяких моделях рюкзаків рейнкавери одразу пришиті до рюкзака. Зазвичай до кишені на дні чи збоку, де накидка і зберігається, коли не використовується.
- Упаковка. Зручно коли є спеціальний мішечок для рейнкавера, в який його можна сховати після використання. Радимо обирати моделі, де мішечок пришитий одразу до накидки, так він не загубиться. Також зручно якщо мішечок зроблений з сітки чи має дно з сітки, так накидка зможе сохнути навіть в згорнутому вигляді.
Дехто вважає що дощозахисна накидка на рюкзак є зайвим елементом спорядження, і надає перевагу водонепроникним рюкзакам. Оскільки купити вже герметичний рюкзак простіше, ніж купити рейнкавер на кожен рюкзак окремо. Або ж для захисту від вологи використовують просто внутрішню гермоупаковку.
Втім мокрий наплічник набирає ваги, та одягати на спину і нести його досить холодно та неприємно. Досвідчені мандрівники комбінують ці два методи захисту від вологи: рейнкавер захищає рюкзак та його вміст від намокання та забруднення, а гермоупаковки всередині додатково захищають одяг, спальний мішок і аксесуари від вологи. До того, мішки для речей спрощують пакування та організацію простору всередині рюкзака.
Купити чохол на рюкзак з гарантією якості можна швидко та зручно на нашому сайті. Ми пропонуємо накидки для рюкзаків різних розмірів та кольорів.