Автор  Олексій Келін

На всіх фото модифікації softshell куртки VIR

 

Що спільного у софтшелловій куртці та льодолазіння? :) В принципі нічого, крім того, що це просто зручно. 
Але софтшелл будь-де буде зручний, це річ від вітру, дощу на утеплення і гарно сидить по фігурі. Але мова зараз буде не про шмотки. 
Хотів поділитися цим кейсом через те, що він піднімає багато дотичних питань. І мабуть, вони для мене навіть більш важливі.

Українська експедиція на Еверест в софтшелах Fram Equipment

Рік назад я познайомився з Valentyn Sypavin. Кращий льодолаз України, призер світу, тренер чепіонки-юніорки, організатор змагань, два рази на Евересті, гід на купі цікавих вершин. 
Можна не представляти. Але перше що хотілося зафіксувати, рік назад охочий спонсорувати такий вид спорту як льодолазіння в Україні був аж один магазин Північна Стіна. 
Про спонсорування поїздок мови не йшло. І я так розумію, що Валентин заробляючи гідством в Alpomania, гроші вкладає в саме виступи на Світі. І це дійсно вчинок серйозної людини. 
І так, зі спонсорами на Чемпіонаті України вже схоже що проблем нема.

Валентин Сіпавін призер кубку світу з льодолазання

Не можу сказати, що Фрам надто багата фірма. Зазвичай всі гроші в обігу. Але є те, що ми вміємо робити добре - кастомні речі під конкретного замовника. Так вдягнули суддів в минулому році в суддівські софтшелли. 
Вдягнули і в цьому році. І так потрошку, потрошку. Софтшелл Валентину і Вікторії Голуб на змагання. 
В принципі ми підтримуємо всіх, хто намагається робити правильні речі. Ставить змагання, організовує цікаві заходи. Бо це те, що забирає купу сил та нервів.

Вікторія Голуб пережець чемпіонату світу з льодолазання серед юніорів

Але за рік наш софтшелл вже сходив на Еверест, Альпамайо й інші сходження в Америці та Європі. 
Зрозуміло що топ-спортсмен може собі дозволити супербрендовий одяг. Але супербренди не зроблять доробки під людину. Не кажучи вже про особисте брендування та кольори.

В софтшелі Fram Equipment на Евересті

Так от чим таки є пишатися, те що ми через рік, можемо вже не підтримати, а продати річ на топ-захід через те що ми краще зробили пропозицію клієнту. 
І це, як і поставка для Антарктичної Українській станції, для мене важлива віха в розвитку Fram Equipment. Бо одна річ в тому, що хтось просить і ти його підтримуєш. А друга, в тебе купляють, через те що воно варте того.

А експедиції на Еверест, хочеться побажати великої вдачі.

Українська експедиція на шляху до Евересту. Тибет