Fram Equipment робить багато цікавого, потрібного та кастомного туристичного спорядження, але проєкт My peak одразу зачепив і прийшовся до душі. І ніби-то вони точно не перші, хто друкує вершини на одязі та спорядженні, проте скетчі Олексія Келіна - це не просто обриси популярних вершин світу. Перегляньте самі деякі з них на сторінці Your Peak.

Тож в сім'ю з радістю був придбаний рюкзак ролл-топ My peak на 20 л з надрукованою вершиною мрії. Тим більше, що його конструктивний зразок ми тестили ще з зими, і він одразу став улюбленим в пвд-шках та просто поїздках. Віталій Герасін, правда, бурчить, що новий не такий міцний та ґрунтовний, як придбаний раніше семпл, але я готова це йому (рюкзаку, а не Віталю) пробачити за його мінімальну вагу, компактність та, безумовно, кольори ❤️🧡 Про інші кльові характеристики виробник вказав на сайті: https://fram-equip.com/ultralegkiy-rukzak-mypeak-20l/red/...

А ще, цей рюкзак - майже універсальна відповідь на питання: "що подарувати Другу, який ходить в Гори" - якщо друг правильний, в нього завжди знайдеться вершина мрії, яку можна надрукувати на сто першому рюкзаку))