Українське оutdoor спорядження та одяг - досить болюче питання як для виробників, так і споживачів. Перших не влаштовує попит та умови роботи на ринку, других - якість та ціна продукту. Особисто я при виборі спорядження завжди переглядаю в першу чергу пропозиції українських виробників, час від часу надаючи їм перевагу. Не завжди це буває правильним рішенням, та зараз не про це) 

Насправді, я є давнім тихим фаном бренду Fram Equipment. Спорядження від них у більшості випадків на 100% відповідає заявленим якості та характеристикам при помірній ціні; вони не втомлюються вдосконалюватись і розвиватись та швидко реагують на відгуки споживачів; ідей у них, як і каже головна мрійниця та натхненниця Фраму Anastasiia Volkova, на себе та ще п'ять виробників вистачить; а найголовніше - жодна дрібничка "від Фрама", придбана мною з 2008-го року, ще не в смітнику, і це при досить активному використанні. 

Куртка софтшел Crocus
Остання моя улюблена річ Fram Equipment - це жіночий софтшел "Крокус". Не претендуючи на повний огляд продукту, опишу свої враження від користування. Я довго ходила навкруги нього, думала, де його використовувати, придивлялась до фотографій та нарешті зважилась. І не пошкодувала) Адже тепер це моя улюблена куртка на міжсезоння в місті, та найголовніше - я знайшла свій комплект для зимових походів. Софтшел з шаром мікрофлісу + термобілизна - мені цього більш ніж достатньо при активній роботі навіть при -20 (перевірено цієї зими на схилах Боржави), тоді як в класиці "мембрана + фліс" занадто жарко.

Що ж в ньому такого?

  • софтшел приємний на дотик зсередини;
  • має зручний регульований каптур;
  • двонаправна блискавка;
  • подовжена спинка (як цього часто не вистачає в куртках!);
  • потрібну кількість кишеньок;
  • і ще багато інших приємних дрібничок. Наприклад, гарні кольорові рішення та приталений силует :)

 

З мінусів - особисто мені виявились затісними манжети, ну і як справжня гаряча жінка я собі вже не уявляю куртку для активного руху без вентиляції під руками. 


П.С. Чоловіча версія також є)

 

Рамина Дадашева