У подорожі до Арарату мала приємну можливість протестувати новий рюкзак від Fram-Equipment - нову версію наплічника RFR PRO 20. Він ще не встиг отримати назви, хоча я б назвала його бомбою. (UPD тепер це рюкзак Ararat 17L )
Серед найбільших переваг:
- вага — усього 175 г!
- міцний оксфорд робить рюкзак довговічним
- об'єм 20 л без зайвих кишень дозволяє розмітити там безліч речей
І найголовніше — тепер Fram-Equipment може надрукувати вам на рюкзаку будь-який принт мрії, точніше зробити для вас унікальний рюкзак.
(приклад тут https://fram-equip.com/snaryazhenie/rukzaki/1448/)
Ідея полягала у тому, щоб протестувати рюкзак в якості штурмового та йти з ним від підніжжя і до вершини (тому, що у турі основний рюкзак пересувається на конях). Об'єм наплічника достатній для цих цілей - 20 літрів, без маскувальних кишень, які крадуть об'єм рюкзака.
Щодня вміст RFR 20 був майже незмінним, вагою ~3,5 кг:
- Пляшка води 1,5 л і ланч-бокс
- Окуляри сонцезахисні
- Аптечка групова
- Куртка пухова 300 fp та дощовик
- Колонка музична, телефон
- Документи
В ніч перед штурмом було вирішено взяти на вершину великий рюкзак на 80 л від Fram-Equipment моделі Osh 85 л, через те, що було багато запасних пухових об'ємних речей, а саме куртка 800fp та пухові рукавиці, бафи й рукавички додаткові (без компресійних мішечків), додаткова вода та аптечка в повному складі, пара кішок. Проте за наявності компресійних мішечків це добро б влізло до RFR 20 з легкістю.
Зовнішні кишеньки бокові — глибокі, з легкістю вміщують термос або пляшку води 0,5-1 л.
В рюкзаку є пояс та грудний фастекс, але за такої малої ваги рюкзака я ними майже не користувалась.
Вшита конструкція поясу та лямок рюкзака дозволяють з легкістю сховати пояс у бокові кишеньки та надають естетичного вигляду.
Кишенька зверху вміщує такі потрібні дрібнички як: ліхтарик, окуляри сонцезахисні, аптечка для екстреної допомоги. А також, всередині є вшита петелька, на яку можна повісити, наприклад, ключі.
Мій робочий нетбук з легкістю входить та займає кишеню біля задньої частини рюкзака, яка закривається на липучку, тим самим формуючи спинку, тож планую використовувати його в повсякденному житті для роботи й тренувань на скеледромі.
На сайті виробника є чудове відео як багато речей влазить до рюкзака RFR 20, завдяки тому, що об`єм його повноцінно 20 л. (відео)
В планах протестувати кріплення з 3 мм корду для льодоруба на рюкзаку (в попередньому поколінні вшита стропа-дейзік), використавши рюкзак на альпзборах за схемою — я несу залізо й речі в рюкзаку RFR 20, а напарник несе мотузку й речі в наплічнику більшого об'єму.
Дякую за можливість протестувати рюкзак компанії Fram-Equipment!