Давно в наших виробничих планах з'явився пункт - оновити модель верхонок. Теперішня модель — справжній динозавр, що існує без змін трохи не від створення Fram. 

Поштовх для реалізації цього пункту дав Міша Фомін. Перед його сходженням на БроудПік минулого року, ми розробили теплі рукавиці, і верхонки до них. Його відгук після сходження можна прочитати тут.  10км дюльферів - вражаюча цифра!

Після його повернення ми рішуче взялись за  теплі рукавиці, розробили та вивірили всі розміри, відтестували рукавиці на Ама Дабламі і Мера Піку і взимку вивели модель в каталог.

А ось верхонки так швидко в партію не потрапили, бо наша дотошність в тестуванні немає меж. Не те щоб Broad занадто легка модель, але ми хотіли подивитись на них ще, але не було нагоди. Зараз ми запускаємо їх на ще один раунд тестування. Цього разу вони підуть на наш любий Памір. У них є і технічні і висотні плани, тож будемо мати весь арсенал відгуків з різних типів використання.

 

 

Ось деякі деталі нової моделі

  • ми розраховуємо що верхонки будуть використовуватись як з теплими рукавицями, так і без. Це випливає і з досвіду Міші, і з запитів клієнтів.

  • ми використали ергономічний крій подібний до теплих рукавиць і підігнали розміри, щоб можна було мати “свою ідеальну пару”. Але якщо ви плануєте використовувати їх тільки з тонкими рукавицями, можна просто вибрати менший розмір.

  • ми суттєво посилили долоню і великий палець, бо ми добре пам’ятаємо про 10 км дюльферів

  • основний матеріал — тонка мембранна тканина. На долоні два шари кордюдри 300

  • вага 75г