Як могли побачити наші клієнти або кожен, хто тримав в руках речі Fram Equipment, лямки та стропи в наших рюкзаках пришиті “хрестиком”. А точніше, хрестиком у квадраті. Чому ми використовуємо саме такий спосіб пришиву?

Існує певна дискусія, що міцніше: красивий шов зигзагом на закріпочній машині, чи великі квадрати з діагоналями (це називається BOX-X) при виготовленні силових швів. Тут багато виробників, і ми в тому числі, дішли експериментальним шляхом що там, де є міцна основа - звісно логічно використовувати потужний шов закріпочної машини. Він красивий, міцний, та швидко ставиться. 

Але там, де пришив відбувається до тонкої тканини, а усі речі ultalight це саме воно, ця історія не проходить. Закріпочна машина робить дуже багато проколів в тканині та послабляє її. Результатом буде вирив всього шва, разом з тканиною. 

Тому тут використовується розріджування стіжків шву. І накраща метода - саме великий Box-X. Звісно там, де є на нього місце. Його теж можна робити спеціальною закріпочною машиною. 

В наших рюкзаках переважно стоять квадрати. В них є недолік - не такі красиві. Тому в тих самих рюкзаках Tempo всі ці шви приховані по максимуму в заворотах тканин, щоб мати більш привабливий вигляд. 

Але на ультімейт рюкзаках, де ми відходимо взагалі від зайвих швів, там без зовнішніх швів не обійтися. Це данина надійності та вазі.