Як народжується продукт у продуктовій компанії?

Звісно у засновників, співробітників чи партнерів Фраму є своє бачення як мають виглядати продукти. Бо це або реалізація свого досвіду, або реалізація необхідності для майбутньої події. Але часто продукт народжується від наших клієнтів, які приходять з потребою. Зазвичай це люди з доволі ясним баченням чого вони хочуть та для чого саме.

Саме розробка виробів під замовлення чи модифікації виробів дають старт новим продуктам Fram-Equipment. Часто це речі, які не реалізовані на масовому ринку. Або не реалізований функціонал у відомих речах.

Тому ми беремося за індивідуальні замовлення, які можуть незначним чином покращити чи змінити наші базові моделі. Так з'явилися рюкзак Talung 60l для золотольодорубної експедиції на однойменну гору. Або Talung DCF 40-60l для сходжень на К2 та пік Перемоги. Так модифікувалися Tempo 50l в експедиційний Osh 85l. Так створилися цупкіші рукавиці WBizon з серійних легких Broad.

Ми щасливі співпрацювати з тими людьми, які приходили до нас з такими індивідуальними запитами. Бо саме такі люди рухають світ вперед. І саме вони створюють непересічні події. Така ось і думка.

А найбільш толковий та корисний продукт це той, за який людина готова заплатити. Для нас це, звісно, не завжди покриє витрати на розробку серійного продукту. Але це важливий показник потрібності. І часто це успішні наші вироби в серії.

Буває що людина приходить з безкоштовною ідеєю заради безкоштовного продукту для себе. Але майже усі такі продукти не мали після цього попиту на ринку. Капіталізм невблаганний )

Буває, що під клієнта створюється продукт з нуля. Ті самі бівакзаки. Не завжди вони перетворюються в серійну модель. Скоріше після 2-3 аналогічних запитів. І декількох років тестувань. Як це сталося з бахілами Kazbek ZIP, створених під зимові Тетнульді та Казбек. І потрапивших у серію після сезону на піку Леніна.

Чи можна створювати продукти суто під маркетингові дослідження ринку? Так. Більшість брендів робить так. Але наш шлях, схоже,історично склався від потреби замовника.

За що ми їх і любимо! Непересічні люди створюють непересічні події та речі!