Куди поїхати полазити? Рекомендуємо звернути увагу на скелі Карпат. 

Останніми роками у Прикарпатті активно розробляються одразу декілька нових районів. Головним чином стараннями Кушнір Володимир та компанії. У 2023 році відбулися одразу декілька скелелазних фестивалів в трьох скельних масивах. 

  1. Кикошів камінь

Знаходиться біля с. Ямельниця, у Сколівському районі Львівської області. Трохи про район: твердий пісковик, як і на скелях Довбуша. Траси переважно короткі і болдерінгові, від 5 до 9 гаків. Район компактний, всі скелі знаходяться в радіусі 200-300 м.

На даний момент у районі є же більше 100 трас! Є і з кількадесят проектів та трас, що потребують підтвердження категорії.

  1. Княжі скелі

Компактний район, розташований близ с. Тишівниця у Стрийському районі. Район зручний для добиралова та доступний більшу частину року. Ще й річка у пішій доступності від скель. 

Фішкою цього району є те, що на відміну від інших пісковикових скель тут достатньо простих трас - п’ятірок і шісток. 

  1. Скелі Довбуша

Один з найвідоміших та найстаріших скелелазних районів України. Який втім може бути не дуже відомий серед спортсменів з півдня, центру або сходу країни. Але цей великий і мальовничий район вартий того, аби доїхати сюди. 

Знаходиться на межі Івано-Франківської та Львівської областей біля с. Бубнище. На сьогодні тут пробито більше 200 маршрутів від 5-ї до 8-ї категорії складності. Є навіть мультипітчі. 

По усім трьом районам є детальні описи, укладені в гайдбук. Крім актуальних описів маршрутів та схем, ви знайдете там корисну інформацію щодо добиралова, проживання і харчування. А також декілька корисних статтей. 

Над створенням гайдбука працювали команда UA.Outdoor та Володимир Кушнір. А придбати гайдбук можна у нас на сайті, посиланням залишили в сторіз.